ترانه تومور درمانی بیماری سرطان مری شیمی درمانی

ترانه: تومور درمانی بیماری سرطان مری شیمی درمانی سرطان مری سیگار تریاک

گت بلاگز آذربایجان غربی پیش بینی 2 هزار و 616 شعبه در آذربایجان غربی جهت اخذ رای در روز جمعه

رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی از آینده نگری 2 هزار و 616 شعبه در سطح استان جهت اخذ رای در روز جمعه 29 اردیبهشت ماه خبر داد.

پیش بینی 2 هزار و 616 شعبه در آذربایجان غربی جهت اخذ رای در روز جمعه

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه؛ علیرضا رادفر ضمن اعلام این خبر در خصوص تعداد داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و دِه در استان گفت: در مرحله اول عضویت جهت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، تعداد 14 هزار و 319 نفر عضویت و اعلام داوطلبی نمودند که از این تعداد 391 نفر از بانوان بودند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی افزود: تعداد ثبت نامی های دوره پنجم انتخابات شوراهای اسلامی شهر و دِه در استان نسبت به دوره قبل، 12.35 درصد زیاد کردن داشته و این آمار در خصوص بانوان، 81 درصد رشد را نشان می دهد.

رادفر اضافه کرد: بعد از طی مراحل بررسی صلاحیت ها در هیات های اجرایی و نظارت، از کل ثبت نامی ها جهت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و دِه در استان، 13 هزار و 38 نفر احراز صلاحیت شدند که 338 نفر آن زن هستند.

پیش بینی 2 هزار و 616 شعبه در آذربایجان غربی جهت اخذ رای در روز جمعه

معاون استاندار و مدیر ستاد انتخابات استان همچنین در خصوص تعداد واجدین شرایط رای دادن در استان اظهار کرد: در سطح استان 2 میلیون و 340 هزار نفر واجد شرایط جهت رای دادن هستند که از این تعداد 61 هزار و 800 نفر رای اولی هستند یعنی متولدین 29 اردیبهشت 1378 و ماقبل آن که می توانند روز جمعه در پای صندوق های رای حاضر شوند.

رادفر در رابطه با تعداد شعبات عضویت و اخذ رای هم گفت: در سطح استان، 2 هزار و 616 شعبه عضویت و اخذ رای جهت اخذ رای مربوط به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و دِه در روز جمعه آینده نگری شده است است که از این تعداد 1704 شعبه بصورت ثابت و 813 شعبه نیز بصورت سیار نسبت به اخذ رای اقدام خواهند نمود.

وی افزود: علاوه بر شعب یکسان اخذ رای جهت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و دِه در سطح استان، 99 صندوق هم صرفا جهت اخذ رای در رابطه با انتخابات ریاست جمهوری آینده نگری شده است که این امر هم به این علت است که در بعضی روستاها بعلت به حد نصاب نرسیدن تعداد کاندیداها و یا جمعیت، انتخابات شورا در آن دِه برگزار نمی شود.

رئیس ستاد انتخابات استان در ادامه به برگزاری انتخابات بصورت الکترونیکی در تعدادی از شهرهای استان اشاره کرد و گفت: در 7 شهر استان مشمول بر خوی، سلماس، نقده، پیرانشهر، میاندوآب، بوکان و مهاباد، رای گیری بصورت مکانیزه و الکترونیکی خواهد بود که از مردم عزیز این شهرها درخواست می گردد در هنگام حضور در شعب اخذ رای، حتما کد داوطلبی کاندیدای مورد نظر خود را به همراه داشته باشند آیا که اخذ رای الکترونیکی از طریق کد کاندیداها انجام خواهد شد.

رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی از آینده نگری 2 هزار و 616 شعبه در سطح استان جهت اخذ رای در روز جمعه 29 اردیبهشت ماه خبر داد.

رادفر در خصوص مدارک مورد نیاز جهت رای دادن نیز افزود: داشتن اصل شناسنامه و همراه داشتن شماره ملی جهت رای دادن مهم است.

معاون سیاسی استاندار در رابطه با وقت اتمام تبلیغات کاندیداها نیز اظهار کرد: طبق قانون، شروع اخذ رای ساعت 8 صبح روز جمعه 29 اردیبهشت است که در واقع داوطلبان تا ساعت 8 صبح روز پنج شنبه 28 اردیبهشت 1396 می توانند تبلیغات کنند .

وی همچنین گفت: 55 هزار نفر بعنوان عوامل اجرایی مشمول بر اعضای شعب عضویت و اخذ رای، ناظرین، بازرسین، محافظین صندوق و سایر نیروها در انتخابات روز جمعه در سطح استان جهت انجام روند اخذ رای از مردم عزیز حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/ح

واژه های کلیدی: اسلامی | انتخابات | انتخابات شورا | ستاد انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات شوراهای اسلامی | انتخابات 96 | شعبه اخذ رای

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog