ترانه تومور درمانی بیماری سرطان مری شیمی درمانی

ترانه: تومور درمانی بیماری سرطان مری شیمی درمانی سرطان مری سیگار تریاک

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی اقدام کانادا به زیان آنها خواهد بود / ظریف

وزیر امور خارجه کشورمان در تصویر العمل به طرح مصوب پارلمان کانادا علیه کشور عزیزمان ایران گفت: این سیاست‌ها به ضرر کانادا خواهد بود. 

اقدام کانادا به زیان آنها خواهد بود / ظریف

ظریف: اقدام کانادا به زیان آنها خواهد بود

عبارات مهم : ایران

وزیر امور خارجه کشورمان در تصویر العمل به طرح مصوب پارلمان کانادا علیه کشور عزیزمان ایران گفت: این سیاست ها به ضرر کانادا خواهد بود.

به گزارش ایرنا، محمدجواد ظریف که جهت انجام دیداری دیپلماتیک به آفریقای جنوبی سفر کرد در تصویر العمل به طرح مصوب مجلس کانادا علیه کشور عزیزمان ایران به خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه در کانادا تصورات غلط و توهماتی نسبت به جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران وجود داشته و هنوز هم دارد.

وی افزود: به رغم اینکه دولت این کشور عوض شده است و دولت تازه با نظر دیگری وارد عرصه شده است است ولی فشارهای سیاسی از سوی تندروها ادامه دارد.

اقدام کانادا به زیان آنها خواهد بود / ظریف

وزیر امور خارجه کشور عزیزمان ایران ادامه داد: این سیاست ها به ضرر کانادا بوده و در جهت حفظ صلح و امنیت بین المللی نخواهد بود و کشورهای غربی با سیاست مستقلی نسبت به جمهوری اسلامی تصمیم بگیرند.

ظریف عنوان کرد: این سیاست ها درحالی اتخاذ می شود که متحدان کشورهای غربی غلط های و جنایاتی را در منطقه انجام داده اند ولی همین کشورها نسبت به این جنایات سکوت می کنند و جمهوری اسلامی را بی جهت متهم به جنایاتی می کنند که متحدان خودشان مرتکب آن شده است اند.

وزیر امور خارجه کشورمان در تصویر العمل به طرح مصوب پارلمان کانادا علیه کشور عزیزمان ایران گفت: این سیاست‌ها به ضرر کانادا خواهد بود. 

وی تصریح کرد: کشور عزیزمان ایران همواره در خط مقدم مبارزه با تروریسم بوده و اگر تلاش ها و حمایت های کشورمان نبود شرایط دیگری در منطقه رقم می خورد.

ظریف گفت: امیدواریم کشورهای غربی کمتر تحت تاثیر این گونه جوسازی ها قرار بگیرند و خودشان هم وارد این جوسازی ها نشوند و با سیاست مستقل نسبت به جمهوری اسلامی تصمیم بگیرند؛ باعث تاسف است که دولت کانادا نسبت به سیاست های خود این گونه عمل می کند.

به گزارش ایرنا، مجلس عوام کانادا سه شنبه 22 خردادماه جاری با تصویب قانونی تمام مذاکرات با کشور عزیزمان ایران جهت ازسرگیری روابط دیپلماتیک را متوقف کرد. طبق این قانون نهادهای نظامی کشور عزیزمان ایران در فهرست گروه های تروریستی قرار داده شد و بعضی ادعاها و اتهامات علیه این نهادها مطرح شده است است.

اقدام کانادا به زیان آنها خواهد بود / ظریف

**آفریقای جنوبی متعهد به رعایت برجام است

ظریف همچنین راجع به سفر دو روزه اش به آفریقای جنوبی گفت: همکاران ما دیدارهایی با همتایانشان در آفریقای جنوبی داشتند و گفت وگوهای خوبی در حوزه های تجارت، حمل و نقل و همکاری های بانکی انجام شد.

وزیر امور خارجه کشورمان در تصویر العمل به طرح مصوب پارلمان کانادا علیه کشور عزیزمان ایران گفت: این سیاست‌ها به ضرر کانادا خواهد بود. 

وزیر امور خارجه کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: بعد از برگزاری جلسه با حضور پنج وزیر مشمول بر وزیر امور خارجه و چهار وزیر مهم دیگر در کابینه آفریقای جنوبی، با تعداد قابل توجهی از کارشناسان عالی رتبه از وزارتخانه های مهم آفریقای جنوبی دیدار داشتیم.

ظریف افزود: در همه زمینه های مهم همکاری، با یکدیگر گفت وگو داشتیم؛ همچنین مقرر شد کمیته یکسان کاری ازسوی دو طرف تشکیل شود تا همکاری ها در حوزه های انرژی، بانک و حمل ونقل مورد بررسی قرار گرفته و عملیاتی شود.

اقدام کانادا به زیان آنها خواهد بود / ظریف

ظریف با اشاره به دیدارش با مدیر جمهوری آفریقای جنوبی گفت: این ملاقات بسیار خوب و سازنده بود. رییس جمهوری آفریقای جنوبی ضمن تاکید بر عزم سیاسی این کشور مبنی بر گسترش روابط دوجانبه و همکاری با کشور عزیزمان ایران بر این مهم که آفریقای جنوبی متعهد به رعایت برجام و ادامه همکاری اقتصادی با کشور عزیزمان ایران است تاکید کرد.

وی افزود: رییس جمهوری آفریقای جنوبی در این دیدار گفت که دستورات مورد نیاز را به هیات های کارشناسی و مقامات این کشور جهت انجام مطالعات در جهت گسترش همکاری ها خواهد داد و ظرف چند هفته آینده هیات کارشناسی از آفریقای جنوبی به منظور بررسی زمینه های همکاری زیاد به کشور عزیزمان ایران سفر خواهد کرد.

وزیر امور خارجه کشور عزیزمان ایران گفت: اراده سیاسی بسیار خوبی در آفریقای جنوبی مشاهده کردم و زمینه های همکاری بسیار خوبی با این کشور وجود دارد و همکاران ما با همتایان خود در این موارد گفت وگو کردند و امیدواریم در سفر همکاران آفریقای جنوبی به پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به مباحث مطرح شده است گفت وگوهای بیشتری انجام شود.

محمدجواد ظریف روز سه شنبه جهت دیدار با وزیر خارجه و مدیر جمهوری آفریقای جنوبی و گفت وگو با آنان درخصوص برجام ، مباحث اقتصادی و توسعه همکاری ها میان دو کشور در حوزه های متفاوت وارد پرتوریا شد.

ظریف در این سفر دو روزه با وزیر خارجه و مدیر جمهوری آفریقای جنوبی دیدار کرد.

آفریقای جنوبی دومین اقتصاد بزرگ قاره آفریقا است و بعد از امضای برجام، گام های خوبی جهت توسعه روابط با پایتخت کشور عزیزمان ایران برداشته است.

پس از سفر مدیر جمهوری وقت آفریقای جنوبی به پایتخت کشور عزیزمان ایران در سال 1395، دو کشور اقداماتی جهت توسعه همکاری ها در بخش های حمل و نقل، ترابری، کشتیرانی، گردشگری و مناسبات بانکی صورت داده اند.

واژه های کلیدی: ایران | سیاست | همکاری | کانادا | آفریقای جنوبی | وزیر امور خارجه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog