ترانه تومور درمانی بیماری سرطان مری شیمی درمانی

ترانه: تومور درمانی بیماری سرطان مری شیمی درمانی سرطان مری سیگار تریاک

گت بلاگز وب‌گردی کاهش وزن با خوردن عسل

عسل، مناسب‌ترین شیرینی جهت افراد چاق، دارای اضافه‌وزن و حتی در حال رژیم هست؛ البته به شرطی که زیاد از یک قاشق غذاخوری در روز مصرف نشود.

کاهش وزن با خوردن عسل

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، متخصصان تغذیه می گویند: عسل طبیعی از جمله مغذی ترین محصولاتی است که سرشار از منیزیم، پتاسیم، کلسیم، آهن و بعضی ویتامین ها مانند انواع ویتامین های گروه B است و به همین علت مصرف روزانه آن هر لحظه توصیه می شود.

عبارات مهم : طبیعی
در این بین، گروهی از افراد به علت وحشت از بروز اضافه وزن سراغ عسل نمی روند ولی این یک باور نادرست است آیا که پژوهش های اخیر متخصصان نروژی نشان می دهد عسل، مناسب ترین شیرینی جهت افراد چاق و دارای اضافه وزن و حتی در حال رژیم هست؛ البته به شرطی که زیاد از یک قاشق غذاخوری در روز مصرف نشود.

از طرفی مصرف مداوم و به اندازه عسل طبیعی به از بین بردن چربی های بدن به خاص چربی های اطراف قلب بسیار کمک می کند و به همین علت در پیشگیری از بروز سکته های قلبی نیز مۆثر هست.

مصرف مداوم و به اندازه عسل طبیعی به از بین بردن چربی های بدن به خاص چربی های اطراف قلب بسیار کمک می کند و به همین علت در پیشگیری از بروز سکته های قلبی نیز مۆثر است

علاوه بر این، عسل به علت کالری بسیار کمی که دارد، از جمله موادغذایی شیرین محسوب می شود که مصرف روزانه آن جهت افراد چاق مسئله ساز نیست؛ حتی درمانگران طب سنتی هندوستان به افراد مبتلا به اضافه وزن توصیه می کنند، جهت چربی سوزی هفته ای 3 تا 4 بار، شربت عسل و دارچین بخورند.

برای تهیه این شربت کافی هست، یک فنجان آب جوش را با 2 قاشق چای خوری عسل و یک قاشق چای خوری دارچین ترکیب کرده، پیش از مصرف صبحانه میل کنند.

منبع: تبیان

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: طبیعی | روزانه | پیشگیری | افراد چاق | اضافه وزن | کاهش وزن | خوردن عسل | مناسب ترین شیرینی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog